Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15281
Stary 04.08.2011, 12:58
Uwaga !!! W ekstraklasie pojawił się nowy "zabójczy duet" :

Cytat:
-Mobile Ekstraklasa: nowy, "zabójczy" duet?
Trener Cracovii przed meczem z Legią Warszawa rozważa wystawienie do gry dwóch nowych napastników. Andrzeja Niedzielana oraz Koena van der Biezena - donosi "Fakt".
Jurij Szatałow ćwiczy z zespołem schemat gry z dwoma napastnikami. Do szybkiego Andrzeja Niedzielana trener Cracovii pragnie dokooptować wysokiego Koena van der Biezena. To może być nowy, "zabójczy" duet w Ekstraklasie, na wzór tego, który onegdaj straszył obrońców w Groclinie Grodzisk Wlkp. (ówczesnej Dyskobolii). Wtedy Niedzielan stanowił doskonale uzupełniającą się parę napastników z wysokim Grzegorzem Rasiakiem, a polska ekipa eliminowała z europejskich pucharów m.in. takie marki jak Manchester City czy Hertha Berlin.
W Krakowie liczą, że Holender okaże się hitem transferowym. Podobno został wybrany spośród wielu kandydatów, a miejsce w Cracovii wywalczył m.in. kosztem Johana Voskampa, który już strzela dla Śląska Wrocław.
To może być coś na wzór słynnego "trójkąta bermudzkiego" - Cabaj - Wasiluk - Jarabica, w który jak wpadła piłka, to nikt nie wiedział gdzie jest. A po chwili wyciągano ją z siatki.
Strach się bać.
Odpowiedz cytując