|
Polityka transferowa klubu w ostatnich 2 okienkach była bardzo udana, dlatego biorąc pod uwagę, że rozsądne jest kontynuować to co dobre, liczę na jeszcze jeden transfer w tym okienku, ale nie jakiejś zapchaj dziury tylko piłkarza klasowego, który z miejsca będzie mógł wskoczyć do 1 składu.
Mógłby to być np jakiejś wysokiej klasy defensywny pomocnik, szybki, z niezłą techniką, strzałem i kiwką, dużo widzący, silny i dobrze zastawiający się (do pary z Sobolewskim, który długo już nie pogra na tym poziomie, a w dalszej perspektywie jego następca), lub ktoś ofensywny do rozklepywania obrony przeciwnika wraz z Meliksonem, a w dalszej perspektywie jego następca, bo Melikson pogra u nas raczej tylko do zimy. Taki piłkarz byłby dodatkowym wzmocnieniem na 4 rundę kwalifikacji LM lub elementem zaskoczenia na sam rewanż. Musiałby to jednak być gracz naprawdę klasowy.
|