|
to może ja utnę wasze śmieszne spekulacje ..
sam Basałaj dziś mówił dla OSI, że nie planują już żadnych transferów, nawet w przypadku awansu do LM
poruszył też wątek sprzedaży Meliksona, że nie muszą sprzedawać teraz żadnych graczy na siłę, ale oczywiście jeśli się pojawiłaby BDB oferta za niego np. to taka jest piłka, że czasem trzeba rozważyć propozycję.. ( mogłem coś przekręcić )
|