Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50650
Stary 04.08.2011, 12:36
to może ja utnę wasze śmieszne spekulacje ..
sam Basałaj dziś mówił dla OSI, że nie planują już żadnych transferów, nawet w przypadku awansu do LM

poruszył też wątek sprzedaży Meliksona, że nie muszą sprzedawać teraz żadnych graczy na siłę, ale oczywiście jeśli się pojawiłaby BDB oferta za niego np. to taka jest piłka, że czasem trzeba rozważyć propozycję.. ( mogłem coś przekręcić )
Odpowiedz cytując