Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1975
Stary 04.08.2011, 12:26
Skoro masz ich w dupie to wypada zachować konsekwencję i mieć ich w dupie zawsze, wszędzie i cały czas, a nie zachowywać się jak ci z gorszej strony Błoń i wypisywać: "Do boju Turasy".

Cytat:
Jak ktoś Ci pluje w twarz, śpiewa o nozownikach itd. to mam im kibicować?
Kibicować? Czytanie ze zrozumieniem to podstawa. Nigdzie nie napisałem, żeby im kibicować. Coś takiego jest nawet nie do pomyślenia. Nigdzie też nie pisałem, że oni kibicują nam w pucharach. Nie wiem skąd to wziąłeś.

Więc jeszcze raz, pisze tylko o tym, żeby mieć wyjebane na nich i zająć się Wisłą.



Odpowiedz cytując