Skoro masz ich w dupie to wypada zachować konsekwencję i mieć ich w dupie zawsze, wszędzie i cały czas, a nie zachowywać się jak ci z gorszej strony Błoń i wypisywać: "Do boju Turasy".
Cytat:
|
Jak ktoś Ci pluje w twarz, śpiewa o nozownikach itd. to mam im kibicować?
|
Kibicować? Czytanie ze zrozumieniem to podstawa. Nigdzie nie napisałem, żeby im kibicować. Coś takiego jest nawet nie do pomyślenia. Nigdzie też nie pisałem, że oni kibicują nam w pucharach. Nie wiem skąd to wziąłeś.
Więc jeszcze raz, pisze tylko o tym, żeby mieć wyjebane na nich i zająć się Wisłą.