BABKA W ORANGE MI POWIEDZIAŁA ŻE ORANGE MA PROBLEMY Z TELEFONAMI NA ANDROIDZIE ( W TYM HTC ) JEŚLI CHODZI O MMS.
NIE MOŻNA POBRAĆ / PROBLEMY Z WYSYŁANIEM
pytanie mam do Was, tych z pomarańczy co mają coś na androidzie. Macie rzeczywiście takie problemy ?
Że nie chce pobrać mms-a , albo po 3x musicie wysyłać wiadomośc multimedialna ?
Czy mnie po prostu chciała spławić i tak powiedziala
