Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1974
Stary 04.08.2011, 12:20
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Powiedz mi co tobie, i innym, zależy na tym żeby Legia dostała w cymbał dziś? Może za stary jestem żeby to zrozumieć, ale na prawdę nie potrafię. Nie lepiej mieć wyjebane na inne drużyny i patrzeć tylko na swoją?

Kibicował Legii nie będę, ale prawdą jest, że lepiej żeby oni gali jak najdłużej w tych pucharach. Wszystkim wyjdzie na dobre. Wszystkim to znaczy nam, bo Legia nie ma składu na trzy fronty. Wisła ma dwudziestu-kilku w miarę równych zawodników i to też nie wystarczy na trzy rozgrywki. Dlatego jeśli Legia dziś odpadnie to pociśnie później ligę, bo jedyną konkurencję będzie miała w ułomnym Lechu*. Dobrze dla Polskich klubów, bo wiadomo punkty do rankingów. I siłą rzeczy dobrze też dla Legii.


*Lech ma ułomną kadrę zawodniczą i raczej krótką. Kilku bardzo dobrych zawodników, przemieszanych z młodzikami, a wszystkim tym dyryguję Nikodem Dyzma.
Jak ktoś Ci pluje w twarz, śpiewa o nozownikach itd. to mam im kibicować?

Sory, ale jestem kibolem Wisły i mam w dupie Legie Lecha itp. I w dupie mam czy oni Wiśle kibicują w pucharach... serio... pewnie dosyć młody jestem i tego nie rozumiem.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując