|
Muszę zdecydowanie przyznać rację rw88.
Dinamo Zagrzeb to najtrudniejszy rywal z możliwych, taka Barcelona Bałkanów, w piłkę grają niesamowicie. Jedyny pozytyw to protest kibiców i piknikowa atmosfera na meczach Dinama. Ale tak czy siak warto by było ich uniknąć.
Reszta - nie wyłączając Kopenhagi - do przejscia.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
|