Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
M@Terac
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Rzeszów
Offline
#
1161
04.08.2011, 10:46
Polonia Warszawa - Wisła Kraków 0-2 (0-1)
Skład: Pareiko- Lamey,Jaliens, Chavez, Diaz - Wilk, Sobolewski, Melikson- Iliev, Biton, Małecki
Zmiany: Genkov, Nunez, Garguła
Strzelcy: Melikson, Biton
www.ymt24.pl
M@Terac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do M@Terac
Odwiedź stronę domową użytkownika M@Terac!
Znajdź inne posty napisane przez M@Terac