Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4123
Stary 04.08.2011, 10:45
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Diaz bardzo dobre zawody - wybitny On nie jest ale Paljic nie ma atutów, by wygrać z nim walkę o pierwszy skład. Przede wszystkim Junior bardzo spokojnie wyprowadzał piłki z naszej strefy obronnej - celne, długie podania do pomocników. Solidny w obronie gdzie nie dał poszaleć dobremu przecież Tomowi.

Jeśli miałbym kogoś za ten mecz zganić to tylko Kirma.
Kirm ma zastępce w postaci Ilieva więc to nie jest problem.
Potrzeba nam dobrego atakującego pomocnika w stylu Meliksona który może grać środek i prawe skrzydło oraz normalny środkowy pomocnik grający dobrze w odbiorze. Do tego jak Biton wypali to mamy świętną ofensywną drużynę. I absolutnie nikogo bym nie sprzedawał/wypożyczał.
Odpowiedz cytując