Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4119
Stary 04.08.2011, 10:42
Co do słabszej gry Toma,to czytałem wczoraj,że Tomowi na awansie Liteksu nie zależy,bo tylko w przypadku braku awansu Litekst puści go do Gazientesporu,więc już przed meczem sobie myślałem,że to Tom to dzisiaj już taki dobry nie będzie,co nie zmienia faktu,że Diaz się poprawił w stosunku do poprzedniego meczu,a i ogólnie w defensywie zagraliśmy lepiej.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując