sportnh napisał(a):

|
co z tym ostatnim transferem? ktos cos gdzies mowil ze w Krakowie dzis pojawil sie jakis napastnik
|
Tak, pojawił się w Krakowie (
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...ch-w-cracovii/), ale nie w Wiśle...
bonawentura napisał(a):

|
Myślę, że jeszcze jeden transfer jest bardzo prawdopodobny. Ale wszystko zależy od losowania. Jak nie trafimy na Kopenhagę, to powinniśmy spodziewać się jeszcze jednego transferu.
|
I tak dostaniemy 2.1, albo 3.1 (2.1 za playoff + 1 za grupę?) mln euro i będziemy grali 8 meczów w pucharach, więc nie ma co uzależniać niczego od losowania.