|
No i pięknie mamy puchary do grudnia więc przydałaby się chyba teraz jakaś reklama na koszulkach. Grając w pucharach można się nieźle wpromować i zarobić kilka milionów za samą reklamę na koszulkach. Ponadto występy w pucharach to niezła karta przetargowa
|