Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2621
Stary 04.08.2011, 10:10
No i pięknie mamy puchary do grudnia więc przydałaby się chyba teraz jakaś reklama na koszulkach. Grając w pucharach można się nieźle wpromować i zarobić kilka milionów za samą reklamę na koszulkach. Ponadto występy w pucharach to niezła karta przetargowa
Odpowiedz cytując