Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
kamanwislak
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
4112
04.08.2011, 10:09
willow
napisał(a):
Tak off top, jak się w końcu skończyło z transmisjami Śląska i Legi na otwartych kanałach? Będą?
Śląsk będzie w otwartym Polsacie. Legia na Polsacie Sport Extra.
kamanwislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamanwislak
Znajdź inne posty napisane przez kamanwislak