Wyświetl pojedynczy post
kamanwislak
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4112
Stary 04.08.2011, 10:09
willow napisał(a):Wyświetl post
Tak off top, jak się w końcu skończyło z transmisjami Śląska i Legi na otwartych kanałach? Będą?
Śląsk będzie w otwartym Polsacie. Legia na Polsacie Sport Extra.
Odpowiedz cytując