Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
krishek3
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
4109
04.08.2011, 10:04
willow
napisał(a):
.... na pewno lepiej wyszkoleni technicznie od nas
należało by dodać "nie licząc Maora Torbokozaka Meliksona"
krishek3
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krishek3
Znajdź inne posty napisane przez krishek3