whistar napisał(a):

|
Ci, którzy piszą, że Nunez grał słabo nie byli na meczu. W telewizji nie widać jak się ustawiał, przesuwał, asekurował - głównie Diaza - dla mnie jeden z naszych lepszych zawodników.
|
Nunez ma technikę, prostopadłe podanie. Może podać piłkę nawet nie patrząc gdzie jest jego kolega z drużyny. Ale ma jedną wadę. Zalicza dużo głupich strat w środku boiska. Jeśli, to poprawi, to mamy kolejnego Meliksona.
Niestety mam wrażenie, że Małecki stracił na szybkości. Nawet dał się wczoraj przepchnąć pod własnym polem karnym, co mu się w zeszłej rundzie nie zdarzało. Generalnie mecz był świetny. Martwi mnie tylko ta kartka dla Meliksona. Rozgarnięty rywal będzie chciał, to wykorzystać aby osłabić nas w rewanżu.
Dobra czas teraz kupić tabletki na uspokojenie i oby Śląsk dzisiaj trafiał do bramki. A jutro to trzymać kciuki za pomyślne losowanie...