Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1970
Stary 04.08.2011, 09:50
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym żeby Legia dziś zagrała mecz życia i do%^$ła Turasom tak z 3-0 (wiem że to S-f) ale nie mogę już słuchać wypowiedzi tego Kafki - trenera Gazintepu. Gość normalnie puszy się jakby prowadził Manchester United. A polska to była jakaś prowincja na Syberii Za jego butę i lekceważenie należy mu sie w........

.
Dokładnie. Powinni im wbić 3 bramki a potem Polsat powinien pokazywać ciągle Pana napinacza w TV
Odpowiedz cytując