Angmir napisał(a):

Chciałbym żeby Legia dziś zagrała mecz życia i do%^$ła Turasom tak z 3-0 (wiem że to S-f) ale nie mogę już słuchać wypowiedzi tego Kafki - trenera Gazintepu. Gość normalnie puszy się jakby prowadził Manchester United. A polska to była jakaś prowincja na Syberii Za jego butę i lekceważenie należy mu sie w........
.
|
Dokładnie. Powinni im wbić 3 bramki a potem Polsat powinien pokazywać ciągle Pana napinacza w TV