Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
krishek3
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
4105
04.08.2011, 09:48
Z komentarza Borka i Iwana dałoby się wyciągnąć wiele ciekawych zwrotów...
coś jak "nawet sędzia nie był w stanie dogonić Meliksona" "ojojojoj... Melikson" (przy kiwce Meliksona), albo "akcja Wilka piłkarza Korony..." - Borek bez komentarza
krishek3
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krishek3
Znajdź inne posty napisane przez krishek3