Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4104
Stary 04.08.2011, 09:48
whistar napisał(a):Wyświetl post
Ci, którzy piszą, że Nunez grał słabo nie byli na meczu. W telewizji nie widać jak się ustawiał, przesuwał, asekurował - głównie Diaza - dla mnie jeden z naszych lepszych zawodników.
Bo większość widzi tylko fajerwerki w postaci strzałów, goli, asyst, podań.
Odpowiedz cytując