whistar napisał(a):

|
Ci, którzy piszą, że Nunez grał słabo nie byli na meczu. W telewizji nie widać jak się ustawiał, przesuwał, asekurował - głównie Diaza - dla mnie jeden z naszych lepszych zawodników.
|
Bo większość widzi tylko fajerwerki w postaci strzałów, goli, asyst, podań.