Sartre napisał(a):

|
Naziole są wśród kibiców większości polskich drużyn, jakby dobrze poszperać, to i u was parę swastyk by się znalazło, zwłaszcza ze względu na wasze animozje z judeo-Cracovią - co paru debili pociąga dużo za daleko. I co, jesteście antypolskim ruchem kibicowskim ze względu na to? Nie.
|
Pokaż zdjęcie z sektora Wisły czy to w Krakowie czy na wyjeździe gdzie taka flaga wisi na płocie. U was wisiała i to w 2005 r. na wyjeździe w Poznaniu. Legijni czciciele Powstania pozwolili na to ? Gdzie byli ? A może ich nie bylo wtedy ?. No chyba, ze powstańcy walczyli pod taką flagą ? O napisie "Arbeit macht frei" ( to pewnie takie powstańcze zawołanie ?) na meczu Legi - Widzew, nie wspomnę nawet.
Cytat:
|
Już pomijam Twoją absurdalną argumentację o powstaniu styczniowym z poprzedniego posta oraz teksty o krawaciarzach, bo na to faktycznie szkoda odpowiadać, a i temat ostro zjechał z torów.
|
Nie używam zwrotów "krawaciarze" więc Ci się coś pewnie pomyliło z tekstem. Chyba też nie pisałem nic o Powstaniu Styczniowym.