Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15280
Stary 04.08.2011, 09:37
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Naziole są wśród kibiców większości polskich drużyn, jakby dobrze poszperać, to i u was parę swastyk by się znalazło, zwłaszcza ze względu na wasze animozje z judeo-Cracovią - co paru debili pociąga dużo za daleko. I co, jesteście antypolskim ruchem kibicowskim ze względu na to? Nie.
Pokaż zdjęcie z sektora Wisły czy to w Krakowie czy na wyjeździe gdzie taka flaga wisi na płocie. U was wisiała i to w 2005 r. na wyjeździe w Poznaniu. Legijni czciciele Powstania pozwolili na to ? Gdzie byli ? A może ich nie bylo wtedy ?. No chyba, ze powstańcy walczyli pod taką flagą ? O napisie "Arbeit macht frei" ( to pewnie takie powstańcze zawołanie ?) na meczu Legi - Widzew, nie wspomnę nawet.

Cytat:
Już pomijam Twoją absurdalną argumentację o powstaniu styczniowym z poprzedniego posta oraz teksty o krawaciarzach, bo na to faktycznie szkoda odpowiadać, a i temat ostro zjechał z torów.
Nie używam zwrotów "krawaciarze" więc Ci się coś pewnie pomyliło z tekstem. Chyba też nie pisałem nic o Powstaniu Styczniowym.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 04.08.2011 o godz. 09:43.
Odpowiedz cytując