frg napisał(a):

|
Raczej niczego takiego nie zrobia bo nie wiadomo ile meczów będziemy grali oraz gdzie. napewno bilety w LM beda droższe niż w LE. Ale jak ktos ma karnet to bez stresu i kolejek kupi sobie bilet wczesniej.
|
W grupie są 3, nie ma różnicy czy w LM czy w LE.