Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5685
Stary 04.08.2011, 09:25
frg napisał(a):Wyświetl post
Raczej niczego takiego nie zrobia bo nie wiadomo ile meczów będziemy grali oraz gdzie. napewno bilety w LM beda droższe niż w LE. Ale jak ktos ma karnet to bez stresu i kolejek kupi sobie bilet wczesniej.
W grupie są 3, nie ma różnicy czy w LM czy w LE.
Odpowiedz cytując