krakus79 napisał(a):

|
Wiecie może czy klub dopuszcza możliwośc zorganizowania karnetów na LM lub LE? Nie trzeba by kilka razy do kas latać.
|
Raczej niczego takiego nie zrobia bo nie wiadomo ile meczów będziemy grali oraz gdzie. napewno bilety w LM beda droższe niż w LE. Ale jak ktos ma karnet to bez stresu i kolejek kupi sobie bilet wczesniej.