Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5684
Stary 04.08.2011, 09:18
krakus79 napisał(a):Wyświetl post
Wiecie może czy klub dopuszcza możliwośc zorganizowania karnetów na LM lub LE? Nie trzeba by kilka razy do kas latać.
Raczej niczego takiego nie zrobia bo nie wiadomo ile meczów będziemy grali oraz gdzie. napewno bilety w LM beda droższe niż w LE. Ale jak ktos ma karnet to bez stresu i kolejek kupi sobie bilet wczesniej.
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując