Cytat:
|
A pewnie również dziś Legia (przynajmniej kibice) pokaże Turkom jak się w polsce kibicuje. Chociaż Turcy to też europejska czołówka, i pewnie nie uklękną, ale przyjazd do Polski na Wisłę, Legię czy Lecha drużyn z minejszych miejscowości o innej kulturze kibicowania musi robić na przeciwnikach miażdżące wrażenie. Litex grał jakby miał nogi z waty...
|
Niby prawda, ale to się nie tyczy do końca Gaziantepsporu. Naszych 200 wyjazdowiczów zagłuszało czasami ich naście tysięcy kibiców, zresztą ogólnie doping Turków kompletnie nie powalał. No ale może to dlatego, że dla turków mecz z polską drużyną, to taki standard, jak dla polskiego klubu mecz z drużyną litewską. Słabsza liga, słabsza drużyna, inny klimat emocji. No ale tam nikt się porażki za bardzo nie spodziewał.