Wyświetl pojedynczy post
lad21ewt
Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 04.08.2011, 09:14
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś dla porównania pamięta jaki wynik punktowy miała Polska Liga po 3 rundach eliminacji w poprzednim sezonie ? - wtedy w 4 rundzie zagrał tylko Lech i to w tylko w eliminacjach do LE. Więc teoretycznie to już w tej chwili sezon jest lepszy bo Wisła jest w 4 rundzie eliminacji ale do LM. Ale ciekawi mnie jak to wyglądało punktowo - lepiej czy gorzej.
Ostatnie 3 sezony od reformy Platiniego
Ile pkt Polska miała na swoim koncie po poszczególnych fazach eliminacji

2009-11.PNG


I tabela ukazująca ile pkt zdobyła Polska w poszczególnych fazach eliminacji

2000.PNG
Odpowiedz cytując