Angmir napisał(a):

|
Może ktoś dla porównania pamięta jaki wynik punktowy miała Polska Liga po 3 rundach eliminacji w poprzednim sezonie ? - wtedy w 4 rundzie zagrał tylko Lech i to w tylko w eliminacjach do LE. Więc teoretycznie to już w tej chwili sezon jest lepszy bo Wisła jest w 4 rundzie eliminacji ale do LM. Ale ciekawi mnie jak to wyglądało punktowo - lepiej czy gorzej.
|
Ostatnie 3 sezony od reformy Platiniego
Ile pkt Polska
miała na swoim koncie po poszczególnych fazach eliminacji
2009-11.PNG
I tabela ukazująca
ile pkt zdobyła Polska w poszczególnych fazach eliminacji
2000.PNG