Wyświetl pojedynczy post
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4099
Stary 04.08.2011, 09:11
Budujące jest to ,że z meczu na mecz ta drużyna będzie coraz silniejsza. Mamy bardzo silny zespół jak na ligę, trzeba go tylko porządnie zgrać.

To co robi Maor utwierdza mnie w przekonaniu ,że ten gościu jeszcze nie pokazał wszystkiego na co go stać. Drzemie w nim ogromny potencjał i gdyby tylko miał z kim grać to Wisła miała by tak mocne uderzenie jak za czasów Kasperczaka.

Na chwile obecną największy problem zespołu to właśnie to ,że potrzebuje czasu aby ekipa nauczyła się ze sobą grać.
Odpowiedz cytując