|
Ci, którzy piszą, że Nunez grał słabo nie byli na meczu. W telewizji nie widać jak się ustawiał, przesuwał, asekurował - głównie Diaza - dla mnie jeden z naszych lepszych zawodników.
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam
Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
|