Nie mieliśmy szczęścia jak dotąd w losowaniach oby tym razem jednak losowanie dopisało.
Chciałbym zwłaszcza by znowu pierwszy mecz był na wyjeździe
BATE Borysów ładnie sobie radzi w Europie:
Liga Mistrzów: Faza grupowa w 2008/2009
Liga Europy: Faza grupowa w 2009/2010, 2010/2011
Najchętniej brałbym ich by zapewnić im trzecią z rzędu fazę grupowa LE
