Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4094
Stary 04.08.2011, 08:54
RLY napisał(a):Wyświetl post
To Kazek Węgrzyn w barwach Liteksu?
Myślicie że te barwy Węgrzyna są przypadkowe? Wystarczy posłuchać jak komentuje mecze Wisły w C+. W Wiśle był wyrobnikiem i idę o zakład że bardziej kibicuje Cracovii

PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Też to zauważyłem Szczerze mówiąc zdziwiłem się ze sędzia nie gwizdnął tej sytuacji. byłaby żółtko dla Sergieja i groźna sytuacja dla Litexu.
Z piłką wyleciał poza pole karne ale z rąk piłkę wypuścił jeszcze w szesnastce
Odpowiedz cytując