RLY napisał(a):

To Kazek Węgrzyn w barwach Liteksu?
|
Myślicie że te barwy Węgrzyna są przypadkowe? Wystarczy posłuchać jak komentuje mecze Wisły w C+. W Wiśle był wyrobnikiem i idę o zakład że bardziej kibicuje Cracovii
PANDEM0NIUM napisał(a):

|
Też to zauważyłem Szczerze mówiąc zdziwiłem się ze sędzia nie gwizdnął tej sytuacji. byłaby żółtko dla Sergieja i groźna sytuacja dla Litexu.
|
Z piłką wyleciał poza pole karne ale z rąk piłkę wypuścił jeszcze w szesnastce