Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4093
Stary 04.08.2011, 08:38
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem wymieniania Dinamo jako jednego z łatwiejszych rywali. Aktualnie jest to drużyna lepsza nawet od Kopenhagi, jest to najlepsze Dinamo od wielu lat. Udało im się zatrzymać swoje największe talenty, czyli Badelja i Vrsaljko, jak i również najlepszego w drużynie Sammira, wycenianego na kilka milionów euro.

Do nich dokupili dwóch najlepszych zawodników ligi chorwackiej, czyli Krstanovicia (król strzelców) i Alispahicia (bodajże najlepszy asystent w ich lidze), Domagoja Vidię z Bayeru Leverkusen i Jerko Leko, blisko 60-krotnego reprezentanta Chorwacji.

Widziałem ich w spotkaniu z Nefchi w poprzedniej rundzie, piłką grali po prostu rewelacyjnie, coś a'la Turcy z Legią, z tym, że Dinamo przy tym stwarzało sytuację za sytuacją. Kopenhaga gra jednak raczej topornie, stracili swojego świetnego trenera i kilku najlepszych piłkarzy, w tym trzech z czterech swoich kluczowych defensorów, a jak wiadomo właśnie defensywą Duńczycy robili w poprzednim sezonie LM różnicę.

Dinamo natomiast nie dość, że już w poprzednim sezonie było mocną drużyną, to jeszcze teraz bardzo solidnie się wzmocnili. U nich głód LM jest ogromny i w tym roku postawili wszystko na jedną kartę. Dla mnie jest to zdecydowanie najtrudniejszy z możliwych rywali.
100% racja. U nas dwóch trzech kibiców napisało na forum że najtrudniejszym przeciwnikiem jest Kopenhaga i wszyscy powtarzają to bez opamiętania. Najtrudniejszym przeciwnikiem jest Dynamo Zagrzeb bez dwóch zdań. Zwróciłeś uwage na dwie wazne rzeczy. Po pierwsze solidnie sie wzmocnili a po drugie maja ogromny głód na LM.
Odpowiedz cytując