Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4087
Stary 04.08.2011, 07:57
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Segiej Pareiko jakoś mało skoncentrowany, mianowicie, przy wznowieniu gry chyba z piłką w rękach wyleciał za linie pola karnego.
Też to zauważyłem Szczerze mówiąc zdziwiłem się ze sędzia nie gwizdnął tej sytuacji. byłaby żółtko dla Sergieja i groźna sytuacja dla Litexu.
Odpowiedz cytując