westersyl napisał(a):

|
Segiej Pareiko jakoś mało skoncentrowany, mianowicie, przy wznowieniu gry chyba z piłką w rękach wyleciał za linie pola karnego.
|
Też to zauważyłem Szczerze mówiąc zdziwiłem się ze sędzia nie gwizdnął tej sytuacji. byłaby żółtko dla Sergieja i groźna sytuacja dla Litexu.