Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4085
Stary 04.08.2011, 07:44
Cytat:
ogorki z Liteksu nie zrobily mu wiekszej krzywdy
To jest mistrz swojego kraju i należy mu się szacunek tym bardziej, że w pierwszym meczu pokazali, że potrafią grać w piłkę. Ciekawe czy kibice innych drużyn też nazywają nas "ogórkami" bo patrząc na nasze 'osiągnięcia' z bliskiej przeszłości i to że pochodimy ze słabego piłkarsko kraju mają takie podstawy.

Melikson... po kolejnych dobrych występach brakuje mi już epitetów opisujących jego grę. On ociera się o perfekcje w tym co robi. Co godne uwagi gol strzelony lewą nogą.

Podkreślam świetny mecz Jaliensa i cieszy to że Patryk potrafił zagrać kilka super klepek z Maorem. Akcja bramkowa to mistrzostwo.

Segiej Pareiko jakoś mało skoncentrowany, mianowicie, przy wznowieniu gry chyba z piłką w rękach wyleciał za linie pola karnego.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 04.08.2011 o godz. 07:54.
Odpowiedz cytując