Matejas_ napisał(a):

|
Z rywali obawiam się tylko BATE Borysów... reszta do odstrzału do kopa.
|
Według mnie to właśnie BATE jest najłatwiejszym potencjalnym rywalem. Grając z Ekranasem nic nie pokazali specjalnego , jak najbardziej do przejścia. Co do meczu to z perspektywy C wyglądało to wszystko bardzo dobrze jezeli chodzi o naszą gre. Przez emocje nie spałem całą noc
