Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4081
Stary 04.08.2011, 07:29
Skończyła się napinka na brak szybkości i dokładności naszych grajków, skończyło się jechanie po Diazie... zaczyna się narzekanie na stadion i rywali jacy to oni ciężcy

Z rywali obawiam się tylko BATE Borysów... reszta do odstrzału do kopa.
Odpowiedz cytując