Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4080
Stary 04.08.2011, 07:23
Co tu duzo mowic - mecz swietny, na pewno najlepszy za Maaskanta, bo Wisla sprawila, ze mistrz Bulgarii, ktory prezentuje na prawde wysoki poziom (znajomy z Bulgarii twierdzi ze maja najmocniejsza pake od lat, a Lokomotiv Sofia jest od nich na prawde duuuzo slabszy) nie stworzyl sobie zadnej sytuacji stuprocentowej, co wiecej, rywal oddal tylko grozny strzal z glowki w gorna siatke, oraz mial kupe szczescia w tej 68 minucie.

Nie bede pisal tego co wy juz napisaliscie wczesniej. W wiekszosci to prawda. Z perspektywy trybun, wg mnie, na wyzsza ocene zasluguje Nunez, ktory zagral swietny mecz w defensywie, moze nie zaliczyl wielu odbiorow, ale poruszal sie na tyle umiejetnie, ze rywale nie potrafili go przejsc. Ciekawi mnie jeszcze ta bomba z koncowki, musze na powtorce zobaczyc ile braklo. XD.


A tak zapomnialbym, Maaskant beznadziejny, czeka ze zmianami, trzyma nieudacznikow Genkowa i Kirma na boisku, zagral za defensywnie za pozno odklaskal kibicom...

Panie Dariook i wszyscy podobni, skonczcie panowie, za przeproszeniem, .......ic, bo wlasnie Wisla osiagnela najwiekszy sukces od czasow Parmy i Schalke (farta Nikoli nie licze) i nawet kosztem mistrzostwa w tym roku chcialbym, aby Wisla miala mozliwosc gry w pucharach wiosna 2012 roku. trzymajmy kciuki w piatek o 12, niech los odda nam to co zabral w czesniejszych latach on sam lub tez pewien anglik!

P.S. Sry za brak polskich liter, ale pisze z komorki.
Odpowiedz cytując