|
Kibice Legii, już się asekurują na wypadek porażki.
Przeglądałem z nudów ich forum i nie widziałem tam ani jednego komentarza od legionistów w którym życzyli by Wiśle awansu do LM. A tutaj prawie wszyscy jak jeden mąż piszą, że dobrze by było jakby Legia weszła do fazy grupowej. Punkt kibicowania zależy od tego gdzie gra twój klub. Mnie nie dziwi na przykład ujadanie na nas na 90minut.pl w komentarzach pod dzisiejszym meczem, bo 90% osób nie wrzuca Wiśle dlatego, że to Wisła(chociaż są też i tacy) tylko dlatego, że ich kluby(Cracovia, Amica, czy inny Groclin) nie grają nawet w pucharze słońca. Dzisiaj już panowie, którzy dzwonili do OSI się popisali obiektywizmem, niektórym kibicom w Warszawie(bo stamtąd głównie dzwoniono) gul nieźle skoczył wieczorem. Gdyby była odwrotna sytuacja jak jest teraz czyli Legia el. LM Wisła el. LE to jestem na 100% pewny, że na forum wszyscy liczyliby na przegraną Legii byle tylko nie weszła do LM.
|