Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Paweł_9182
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
5681
04.08.2011, 00:56
O 20.00 jeszcze były. Kolejka jakieś 20-30 osób. Pewnie dodrukowali troszke.
TYLKO
WISŁA
T
S
TYLKO
BARCA
F
C
Paweł_9182
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Paweł_9182
Znajdź inne posty napisane przez Paweł_9182