Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19417
Stary 04.08.2011, 00:44
Tak, w razie awansu będziemy grali na Reymonta 22. Nie ma żadnych przeszkód, aby mecze fazy grupowej czy to LE czy to LM odbyły się na obiekcie.
Odpowiedz cytując