Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Chimek12
Member
Od: 07.2011
Offline
#
4068
04.08.2011, 00:43
Na szczęście nie. Ivica wraca, bo dziś nie zagrał a zagrożeni absencją w rewanżu są o ile pamiętam Osman i Maor.
Chimek12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Chimek12
Znajdź inne posty napisane przez Chimek12