Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19414
Stary 04.08.2011, 00:22
Przyzwyczajajcie się do tego, że trzeba będzie parkować dalej i dojeżdżać KM.
Parkingów dla kibiców przy stadionie nie ma i nie będzie. Jedynie dla VIPów zostaną zapewnione. I bardzo dobrze, biorąc pod uwagę przepustowość ulic wokół obiektu.
Odpowiedz cytując