Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23141
Stary 04.08.2011, 00:14
ja miałem taką sytuację na Skonto, ale nie usiadłem !! na D się stoi !!

dziś przed meczem powiedziałem od razu, że będziemy stać, i jeśli chcą siedzieć to nie na tym sektorze i stali!!!
Odpowiedz cytując