Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1953
Stary 04.08.2011, 00:06
0 22 napisał(a):Wyświetl post



Moim zdaniem właśnie ten ulubiony styl Maćka jest pierwszym krokiem do odpadnięcia.
To zależy.Ja też miałem pretensje co do ustawienia(we wcześniejszych meczach) , co do taktyki a dziś to muszę tylko zamknąć jape i nie dla tego że było 3-1 a dlatego że ta niby defensywna taktyka się sprawdziła, o wiele więcej niż bezowocny atak pozycyjny.
Wy dziś zagracie podobnie ale czy jakość w grze będzie wystarczająca?Zobaczymy.Generalnie nie postawił bym złotówki na Legię tak jak na Turków, tak jak przed naszym meczem nie postawił bym na Wisłę ani na Bułgarów
Dla mnie mecze no bet a jak się okazało to spokojnie na nas można było stawiać
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując