Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4062
Stary 03.08.2011, 23:47
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo, ze trafimy najwyzej rozstawiony zespol czyli Kopenhagę. W sumie może w losowaniach mamy pecha ale za to na boisku dopisuje nam szczęście, a warto przypomnieć fakt, że ostatni polski zespoł, który grał w LM swój awans wywalczył własnie w stolicy Danii
A Panathinaikosu to już nie pamiętamy ? : ) Jak to jest w końcu z tym gospodarzem pierwszego meczu? Będzie to drużyna nierozstawiona czy jest losowanie ?
Co do dzisiejszego meczu, w końcu fajne spotkanie, jak zwykle świetna atmosfera na trybunach, magiczny Melikson. Szkoda tej żółtej kartki. W piątek byle nie Kopenhaga.
Odpowiedz cytując