|
Podpiszę się pod postem raindoga. W pucharach oprócz Wisełki kibicuje/kibicowałem też Śląskowi i Jadze, trzymając za nich kciuki. Legii, chociaż to nasz główny ligowy rywal, życzę jutro awansu. Nigdy nie kibicuję natomiast takim ekipom, jak Amika czy pasiaści. Już wolałem Terek Grozny czy Szachtar Soligorsk...
A punkty do klasyfikacji krajowej może zbierać każdy, nie tylko jednorazowy "miszcz" z Wielkopolski... Sam jestem ciekaw, jak jutro to zbieranie punktów będzie wyglądało w przypadku Śląska, i co osiągną warszawiacy?
|