Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4055
Stary 03.08.2011, 23:24
Genkow nie pasuje do naszej gry. Nam potrzeba wysokiego, ale szybkiego, dobrze sie czujacego w grze kombinacyjnej piłkarza. Takim jest Biton. My gramy praktycznie wszystko na kontre. Genkow byłby dobry, jak bedziemy pakować po 20 dośrodkowań w meczu i mieć przewagę w ataku pozycyjnym co się nam często nie zdarzy.
W pucharach w ogóle się nie zdarzy. Nie narzucimy nikomu gry, skoro nie zrobiliśmy tego z Bułgarami.
Przejście do 4tej rundy cieszy, ale to raczej przyzwoitość jak przystało na mistrza kraju, nie wielkie osiagniecie.
Skoro ich golą co roku takie firmy jak Debreceni, Zilina czy Bate to i mistrzowi Polski nie wypada przegrać.

Iliev i Biton do składu i być moze mamy szansę coś tam pokopać w 4 tej rundzie. Ale zdajcie sobie sprawę, że przeskok trudności może być zbyt duży.
No i trzeba coś zrobić z wyjazdami, gramy je źle.
..
Odpowiedz cytując