Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1945
Stary 03.08.2011, 23:24
0 22 napisał(a):Wyświetl post
1. Co mają nasze mecze do oceny formy Waszych obecnych rywali w LM?
2. Jakie chwalenie, gdzie Ty widzisz cokolwiek o chwaleniu u mnie?
3. Wyluzuj. Wróc do oglądania Hyde Parku i dalej wariuj jakich zakompleksionych kiboli ma Legła
1) "Drzazgę w cudzym oku dostrzegasz, belki we własnym nie widzisz"
2) Napisałem Was (liczba mnoga), a odniosłem się do ogółu kibiców. Zakładam, że macie ich więcej, niż garstka Legionistów na forum. Nie miałem na myśli konkretnie Ciebie (wybacz, jeśli odebrałeś to personalnie).
3) Trochę dystansu Życzę Wam awansu mimo wszystko.

A co do tych kompleksiarzy, to trochę racji mam (wiem, wiem, generalizuję...), bo kiedy tylko oglądam Hyde Park w OSI, to zawsze ktoś z Warszawy znajdzie milion wad w grze Wisły (nie mówię, że ich nie ma, ale szanujmy się).
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 03.08.2011 o godz. 23:26.
Odpowiedz cytując