LanceTS napisał(a):

|
Powiedzieć, że D to przedłużenie młyna. Jeśli chce siedzieć to ma trybunę E, F albo ewentualnie boki G, chociaż z tego co widziałęm to i tam prawie cały czas stoją.
|
Tak, wtedy biegają do stewardów. No trudno trzeba sobie szukać miejsc wśród kibiców a nie królewiczów.