|
Oby Maccabi i show Meliksona w ojczyźnie (a dla nas powtórka z Beitaru). Żałuję, że nie ma Genku, ale tylko dlatego, że tymczasowo mieszkam w Belgii i chiałbym zobaczyć WISEŁKĘ na żywo! Gienek się musi rozkręcić, do tego nie wpaść w syndrom kuchenkorza i pojechać Polonię w WWA. Oby były punkty do rankingu i fazy grupowe pucharów 2 lata z rzędu! No i jeszcze WKS musi wywieźć zwycięskie 1:1 z Bułgarii (tak to widzę - Voskamp na początku II połowy i autobus przeciwko Bułagarom). Przy belgijskim IP jak wpiszę w youtube "Robert Maaskant" wyskakują mi jego występy w "Studio Voetbal", ale nie znam niderlandzkiego na tyle, żeby Wam opowiedzieć co mówi. I przede wszystkim - Maor nie powinien grać na skrzydle - mamy tam 3,5 konkretnych zawodników (Patryk, Ivica, Andraż + ew. Gervasio/Rafał), a on jest potrzebny w środku. Tylko niech nie biega z flagą z gwiazdą Dawida po R22... 3 Królowie wielkich miast: Śląsk, Wisełka, Lechia Gdańsk!
|