Simao1 napisał(a):

|
2) prawdopodobnie w Krakowie, ze względu na to, że Wisła jest nierozstawiona (chyba, że play-off rządzi się innymi zasadami, niż dotychczasowe rundy kwalifikacji).
|
Nie ma takiej zasady, np. rozstawieni w III rnd. eliminacji Rangersi grali pierwszy mecz z Malmoe u siebie.
Zasady losowania są proste, wybierane 2 kulki, jedna z rozstawionych, druga z nierozstawionych i spośród tych dwóch trwa kolejne losowanie, która drużyna wylosowana zostanie pierwsza ta rozpoczyna dwumecz u siebie.
P.S. Co oni zrobili Małeckiemu? Dzisiaj to nie był On, ta inteligencja, gra z klepki, brak bezsensownego holowania piłki. To na pewno był Patryk? Jeśli tak to mam nadzieje, że takie Małeckiego będziemy oglądać w tym sezonie bardzo często, bo forma fizyczna już jest.