Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4043
Stary 03.08.2011, 23:04
Piękny wieczór na Reymonta.

Dobrze dobrana taktyka, ogromna koncentracja w grze zwłaszcza obronnej i trochę szczęścia to dzisiejsze nasze atuty. Od pierwszej minuty było widać, że będzie to inny mecz niz w Łoweczu.

Na nic zdały się buńczuczne zapowiedzi, że nie przestraszą się kibiców. Dla mnie Litex wyszedł na glinianych nogach. Zwłaszcza po przerwie widać było, jak wyszli ze spuszczonymi głowami.

Mieliśmy dużo szczęścia, ale awans uważam za zasłużony.
Odpowiedz cytując