Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4042
Stary 03.08.2011, 23:03
Melikson to skarb ale pochwalić trzeba też innych graczy - Małeckiego też trzeba pochwalić - dobrze odgrywał Meliksonowi i wreszcie zagrał z głową - tzn nie dryblował wtedy kiedy nie trzeba tylko rozważnie podawał, wysuwał się, szedł na klepkę... nie oddawał też bezsensownych strzałów tylko grał zespołowo. Dużo walczył. Podobała mi się w tym meczu gra Małeckiego. Bo jak go skarciłem w ostatnim meczu w którym grał, tak teraz musze go pochwalić. Tak trzymaj Patryk.
Oprócz patryka na duży plus:
-Jaliens - świetne wyprowadzanie piłki
-Chavez - nie do przejścia
- Pareiko - on jednak robi różnicę w bramce biorąc pod uwagę Jovanica (Pareiko nie wybija piłki bezsennsowanie do przodu... nawet jak jest jakiś pressing to rozważnie odgrywa do wysuwających się na boki obrońców - jest pewnym punktem drużyny).
-Sobolewski - dziś dobry mecz, dobrze czyścił i miał wiele dokładnych zagrań
-Nunez - po prostu go lubię... ma coś w sobie... niektóre jego zagrania naprawdę moga się podoibać (szczególnie w końcówce kilka razy się popisał). No i dzięki jego sprytowi rywal został osłabiony.
-Wilk - świetna zmiana zwieńczona golem.
Odpowiedz cytując