Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Usulovski
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
4039
03.08.2011, 23:03
Kopenhaga, nie Kopenhaga, najważniejsze by wylosować pierwszy mecz na wyjeździe, byłoby to - w pewnym sensie - już prowadzenie 1:0, no albo przynajmniej 0,5-0 ;-) Swoją drogą ja stawiam, że czeka na nas wycieczka do Izraela.
PS Melikson
Usulovski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Usulovski
Znajdź inne posty napisane przez Usulovski