Wyświetl pojedynczy post
Usulovski
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4039
Stary 03.08.2011, 23:03
Kopenhaga, nie Kopenhaga, najważniejsze by wylosować pierwszy mecz na wyjeździe, byłoby to - w pewnym sensie - już prowadzenie 1:0, no albo przynajmniej 0,5-0 ;-) Swoją drogą ja stawiam, że czeka na nas wycieczka do Izraela.

PS Melikson
Odpowiedz cytując